Vi assisterer dig på din vækstrejse

Med udgangspunkt i vores mangeårige erfaring fra prominente danske start-ups og bureaubranchen, hjælper vi alt fra små og mellemstore vækstvirksomheder til C25, med at opbygge et stabilt fundament for fremtidig vækst. Dette gør vi med afsæt i effektive og målbare digitale værktøjer, med fokus på online annoncering og Email markedsføring.

En del af

Algorize - En del af Blazar Capital
Vi ønsker ikke kun at have store brands i vores kundeportefølje - vi vil gerne være med til at skabe de store brands.

Team

Christian Arnstedt

Medejer

christian@algorize.dk

David G. Nielsen

Partner & Konsulent

d.nielsen@algorize.dk +45 50 44 88 71

Mark Thom

Partner & Konsulent

mark@algorize.dk+45 23 95 17 44

Mehmet Kosar

Client Manager & Project Lead

mehmet@algorize.dk+45 22 32 42 87

Mikkel Lundqvist

Senior Konsulent

mikkel@algorize.dk

Andreas Frimann

Konsulent

andreas@algorize.dk

Lukas Borregaard

Konsulent

lukas@algorize.dk

Chaimae Abbadi

Konsulent & PPC Specialist

Chaimae@algorize.dk

Axel Damm

PPC Specialist

axel@algorize.dk


Specialister indenfor vores felt

Vi er officielle partnere med

Active Campaign Certified Consultant

Følg med i vores hverdag

Algorize FacebookAlgorize LinkedinAlgorize Instagram